Home / Lajme / Rajon / Hasna Xhukici, këtë verë do pushoj në Shqipëri

Hasna Xhukici, këtë verë do pushoj në Shqipëri

10 gusht-
Suksesin e saj deri të tanishëm përvec familjes së saj e cila e ka përkrahur shumë, ajo ia ka kushtuar atij që për të është shndërruar në një baba të dytë, Fadil Berishës dhe ka e ndjekur në cdo hap të karrierës.

Hasna Xhukici, bukuroshja shqiptare që përfaqësio vitin e kaluar Shqipërinë në “Mis Univers 2009” aktualisht po vazhdon karrierëne saj si modele në Kinë.

Suksesin e saj deri të tanishëm përvec familjes së saj e cila e ka përkrahur shumë, ajo ia ka kushtuar atij që për të është shndërruar në një baba të dytë, Fadil Berishës dhe ka e ndjekur në cdo hap të karrierës.

Ajo prej tri vitesh është larguar nga Shqipëria dhe nga familja e saj dhe këtë verë bukuroshja Xhukici ka vendosur t’i kalojë në vendin e saj dhe pranë familjes së saj. Do të jetë një periudhe 2 javore e jo më shumë sepse asaj i duhet t’i rkthehet jetës sdhe punës së mëparshme.(Summer Pages

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *