Home / Lajme / Botë / Jolie: Më mungon anonimiteti

Jolie: Më mungon anonimiteti

7 gusht-
Bukuroshja e filmit “Salt”, e cila është duke rritur gjashtë fëmijë me partnerin e saj Brad Pitt, ka pranuar se asaj i mungon në disa raste anonimiteti që e ka pasur në fillim të karrierës së saj.

Aktorja Angelina Jolie ka pranuar se asaj i mungon anonimiteti i jetës në Nju-Jork, sikur në kohën kur ajo ishte një aktore e panjohur në të njëzetat e saj.

Bukuroshja e filmit “Salt”, e cila është duke rritur gjashtë fëmijë me partnerin e saj Brad Pitt, ka pranuar se asaj i mungon në disa raste anonimiteti që e ka pasur në fillim të karrierës së saj.

“Më mungon anonimiteti. Unë jetova në Nju-Jork në të njëzetat e hershme dhe unë ecja bllok pas blloku. Më pëlqeu kjo”, theksoi

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *