Home / Lajme / Maqedoni / Katër të vdekur në një aksident në Shtip

Katër të vdekur në një aksident në Shtip

4 gusht-
Sipas informacioneve zyrtare, në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13.00 në rrugën regjionale afër qytetit të Shtipit, katër veta kanë humbur jetën, ndërsa dy persona të tjerë rëndë janë të lënduar. Policia bëri të ditur se aksidenti ka ndodhur kur dy veturat janë ndeshur njëra me tjetrën.

Katër veta kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që sot pasdite ka ndodhur në lindje të Maqedonisë.

Sipas informacioneve zyrtare, në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13.00 në rrugën regjionale afër qytetit të Shtipit, katër veta kanë humbur jetën, ndërsa dy persona të tjerë rëndë janë të lënduar. Policia bëri të ditur se aksidenti ka ndodhur kur dy veturat janë ndeshur njëra me tjetrën.

SPB në Shtip akoma nuk ka identifikuar dhe vërtetuar identitetin e personave që kanë humbur jetën.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *