Home / Sport / Milani sakrifikon Borrielon për Ibrahimoviçin

Milani sakrifikon Borrielon për Ibrahimoviçin

Marko Borrielo mund të jetë çelësi për të sjellë në Milano suedezin Zllatan Ibrahimoviç.

Drejtuesit e skuadrës kuqezi po mendojnë të vënë në pjatë sulmuesin e tyre për të bindur drejtuesit katalanas që të lënë të lirë sulmuesin suedez.

Një tjetër pikë ku negociatat nuk po gjejnë zgjidhje është ajo sa i përket rrogës së lartë që merr Ibra tek Barcelona.

Sulmuesi suedez paguhet 12 milion euro në sezon dhe Milani nuk tregohet i gatshëm të ruaj të pandryshuar rrogën e lojtarit.

Për të zbutur transferimin drejtuesit e klubit nga rruga Turati mendojnë të sakrifikojnë Borrielon për Ibrahimoviç

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *