Home / Sport / Pato dëmtohet në stërvitje, asgjë serioze

Pato dëmtohet në stërvitje, asgjë serioze

Një problem në kaviljen e djathtë e ka detyruar sulmuesin kuqezi të ndërpresë seancën e dytë stërvitore në kuadër të trofeut “Berluskoni” ndaj Juventusit.

Braziliani mbeti i dëmtuar nga një përplasje gjatë minindeshjes stërvitore, duke u detyruar të lërë në mes stërvitjen.

Por në Milanelo janë të qetë dhe optimistë lidhur me gjendjen e talentit. 20-vjeçari do të jetë me siguri në formacionin titullar për sfidën me Bardhezinjtë, e vlefshme për trofeun “Berluskoni”.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *