Home / Lajme / Maqedoni / Sulmon ish gruan dhe përfundon në polici

Sulmon ish gruan dhe përfundon në polici

23 shtator-
Por për shkak te gjendjes se dehur dhe sasisë së madhe të konsumit të alkoolit, ish gruaja e tij nuk e lejoj Z.D që t`I shoh fëmijët i cili i revoltuar e ka hedhur në dysheme ish gruan e tij.M.B në atë moment ka ndërhyrë që të mbrojë vajzën e saj por Z.D e ka sulumuar me bishtin e një sakice, bëri të ditur policia e Tetovës.

Tetovë, 23 shtator-Sipas rrëfimit të tetovares M.B, mbrëmë rreth orës 21.30 në shtëpinë e tyre ka ardhur ish burri i vajzës së saj Z.D 33 vjeçar me qëllim që ti shoh fëmijët të cilët tani më jetojnë me nënën e tyre në shtëpinë e prindërve të saj.

Por për shkak te gjendjes se dehur dhe sasisë së madhe të konsumit të alkoolit, ish gruaja e tij nuk e lejoj Z.D që t`I shoh fëmijët i cili i revoltuar e ka hedhur në dysheme ish gruan e tij.M.B në atë moment ka ndërhyrë që të mbrojë vajzën e saj por Z.D e ka sulumuar me bishtin e një sakice, bëri të ditur policia e Tetovës.

Sipas policisë së Tetovës, pas paraqitjes së rastit në Sektorin për Punë të Brendëshme në Tetovë. Z. D është arrestuar dhe i është marrë sëpata, ndërsa pas testit të alkoolit, në gjak i është gjetur 2, 68 përqind alkool.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *