Home / Lajme / Maqedoni / Vrasje në Studeniçan

Vrasje në Studeniçan

8 shtator-

Sipas informacioneve të para të MPB-së, arsye për incidentin i cili ka përfunduar me vrasje është një debat banal rreth mosmarrëveshjeve gjatë një shkelje të qarkullimit rrugor i cili përfundoi tragjikisht.

Njëzet e tre vjeçari Amia Rametula, banor i fshatit Studeniçan të Shkupit, është vrarë mbrëmë në orën 23 e 30 minuta me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para të MPB-së, arsye për incidentin i cili ka përfunduar me vrasje është një debat banal rreth mosmarrëveshjeve gjatë një shkelje të qarkullimit rrugor i cili përfundoi tragjikisht.

Policia e konfirmoi identitetin e të dyshuarit, por ai është në arrati dhe po gjurmohet, deklarli sot zëdhënësi i Ministris së Punëve të Brendshme Ivo Kotevski.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *