Home / Lajme / Rajon / Leonora Jakupi vjen me “I harruar”

Leonora Jakupi vjen me “I harruar”

7 tetor-
“Sapo kam realizuar videoklipin e këngës më të re “I harruar”. Teksti është i shkruar nga Avni Qahili dhe është incizuar në studion e Don Arbas. Ndërsa videoklipi është xhiruar në Shqipëri në bashkëpunim me një produksion maqedonas dhe së shpejti do të lansohet në media”, ka thënë këngëtarja.

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi, ka treguar për Telegrafi.com se ajo sapo ka përfunduar këngën e saj më të re këto ditë, të titulluar “I harruar”.

“Sapo kam realizuar videoklipin e këngës më të re “I harruar”. Teksti është i shkruar nga Avni Qahili dhe është incizuar në studion e Don Arbas. Ndërsa videoklipi është xhiruar në Shqipëri në bashkëpunim me një produksion maqedonas dhe së shpejti do të lansohet në media”, ka thënë këngëtarja.

Leonora ka treguar që ky vit nuk ka qenë shumë i këndshëm për të, sepse ka përjetuar disa fatkeqësi në familjen e saj, prandaj edhe ka qenë e obliguar që disa projekte t’i lerë për më vonë.

Ndërsa sa i përket bashkëpunimit me këngëtarin Ramadan Krasniqi, ajo është shprehur se nuk ka asgjë konkrete, por ka lënë të hapur mundësinë e realizimit të një dueti.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *