Home / Lajme / Maqedoni / Prilep:27 vjeçari ka dhunuar 13 vjeçaren

Prilep:27 vjeçari ka dhunuar 13 vjeçaren

11 tetor-
Rasti ka ndodhur më 6 tetor rreth orës 21, kur dhunuesi ka mbërritur në hyrjen e banesës së vajzës në lagjen “Toçilla”. Ai i ka rënë ziles, por pasi vajza nuk e ka hapur derën, pedofili, me dhunë ëhstë future brenda.

– Policia e Prilepit e arrestoi pedofilin 27 vjeçar N.N. nga Prilepi, për të cilin dyshohet se para pesë ditëve ka dhunuar një vajzë 13 vjeçare, dhe ia ka plaçkitur banesën e saj.

Rasti ka ndodhur më 6 tetor rreth orës 21, kur dhunuesi ka mbërritur në hyrjen e banesës së vajzës në lagjen “Toçilla”. Ai i ka rënë ziles, por pasi vajza nuk e ka hapur derën, pedofili, me dhunë ëhstë future brenda.

Duke e kërcënuar me thikë dhe skalpel e ka dhunuar vajzën e frikësuar dhe të mitur. I akuzuari pastaj nga banesa ka marrë televizorin, një DVD, dy celularë dhe shtrydhës frutash dhe perimesh dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

Pas paraqitjes së rastit nga nëna e vajzës, policia e ka arrestuar dhunuesin të cilit nga gjykatësi hetues i është caktuar masë paraburgimi prej 30 ditëve.

Gjithashtu lexo

Maqedoni, më shumë kredi banesore dhe konsumatore, më pak për vetura

Kreditimi në korrik të këtij viti shënon rritje prej 0,3 për qind, i cili ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *