Home / Lajme / Maqedoni / Rrihen dy pjesëtarë të policisë në Shkup

Rrihen dy pjesëtarë të policisë në Shkup

23 tetor-
Sipas MPB, incidenti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në bulevardin “Jane Sandanski” në këtë lagje të Shkupit.

Dy pjesëtarë të policisë janë rrahur sot brutalisht nga dy persona në lagjen Aerodrom të Shkupit.

Sipas MPB, incidenti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në bulevardin “Jane Sandanski” në këtë lagje të Shkupit.

Dy policët janë sulmuar brutalisht nga dy dhunuesit që menjëherë kanë ikur në drejtim të panjohur. Pas ndërhyrjes së njësitit policor “Alfa” ata janë gjetur dhe janë arrestuar. Policia theksoi se dy të arrestuarit janë dy vëllezërit me dosje të rëndë kriminale. Policët e sulmuar kanë marrë lëndime trupore dhe në kokë, të cilët menjëherë janë dërguar në qendrën emergjente spitalore në Shkup. (

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *