Home / Lajme / Maqedoni / Dy të vdekur dhe dy të plagosur nga një aksident automoblistik

Dy të vdekur dhe dy të plagosur nga një aksident automoblistik

22 nëntor-
Deri tek aksidenti ka ardhur kur vetura e markës “BMW”, me targa italiane, është përplasur direkt me veturën tjetër “Opel Corsa”, me regjistrim të Ohrit.

y persona të vdekur dhe dy të plagosur, është bilanci i aksidentit automobilistik të ndodhur mbrëmë në aksin rrugor Kërçovë-Gostivar, në vendin e quajtur “Nad Sateska”.

Deri tek aksidenti ka ardhur kur vetura e markës “BMW”, me targa italiane, është përplasur direkt me veturën tjetër “Opel Corsa”, me regjistrim të Ohrit.

Dy personat në veturën me targa vendase, ndryshe banorë të Kërçovës, kanë vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa të plagosurit nga vetura “BMW”, me lëndime të rënda janë dërguar në Spitalin e Gostivarit.

Policia dhe gjykatësi hetues kanë bërë hetimet e para, ndërsa gjatë ditës së sotme pritet të dalin me informacione më të hollësishme rreth ngjarjes

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *