Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet një taksist i vdekur në Tearcë

Gjendet një taksist i vdekur në Tearcë

1 nëntor-
Trupi I pajetë I Rafet Asanit, nga fshati Debërcë, me goditje në trup nga një send I fortë, është gjetur të dielën rreth orës 15.00 në veturë e tij Volksfagen Vento.

Një taksist 52 vjeçarë dje pas dite është gjetur i vdekur në veturën e tij në atarin e fshatit Tearcë.

Trupi I pajetë I Rafet Asanit, nga fshati Debërcë, me goditje në trup nga një send I fortë, është gjetur të dielën rreth orës 15.00 në veturë e tij Volksfagen Vento.

Vetura ku është gjetur Asani, sipas policisë, ka qenë I parkuar në vendin Planishte, në atarine sfhatit Tearcë, komuna e Tearcës.

Policia informon se taksisti ka patur disa plagë në trup, ndërsa trupi I pajetë është dërguar në obduksion I cili duhet të vërtetojë shkaqet e vdekjes.

Deri më tani policia nuk ka ndonjë të dyshuar dhe nuk ka njohuri për motivet.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *