Home / Sport / Teteksi – Shkëndija zhvillohet të mërkurën në Tetovë

Teteksi – Shkëndija zhvillohet të mërkurën në Tetovë

1 nëntor
Është ky vendimi i komisart të garave në kuadër të FFM-së Mile Spirkovski dhe tani ekipi organizator në këtë rast Teteksi duhet të zbatojë këtë vendim qw tw oragnizoi ndeshjen si duhet.

Ndeshja kampionale e javës së 12 në kuadër të sezonit vjeshtor ndërmjet Teteksit dhe Shkëndijës do të zhvillohet të mërkurën me fillim në orën 13.00 në stadiumin e qytetit në Tetovë.

Është ky vendimi i komisart të garave në kuadër të FFM-së Mile Spirkovski dhe tani ekipi organizator në këtë rast Teteksi duhet të zbatojë këtë vendim qw tw oragnizoi ndeshjen si duhet.

Përndryshe ndeshja e cila duheshte të zhvillohet të shtunën me fillim në orën 14.00 me rekomandimin e SPB të Tetovës u anule , dhe e njeta është catuara për të mërkurën por sipas njoftimit në faqen zyrtare të FFM-së do të zhvillohet të mërkurën por ndeshja është e shpallur me rrizik të lartë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *