Home / Lajme / Rajon / Topalli feston 47-vjetorin

Topalli feston 47-vjetorin

27 nëntor-
Në orët e para të mëngjesit një punonjëse e adminstratës ka hyrë në sallën plenare për t’i dhuruar kryetares një tufë me lule dhuratë nga punonjësit e administratës.

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli mbushi sot 47 vjeç dhe ditëlindja e ka gjetur duke drejtuar seancën maratonë për projektbuxhetin e vitit 2011.

Në orët e para të mëngjesit një punonjëse e adminstratës ka hyrë në sallën plenare për t’i dhuruar kryetares një tufë me lule dhuratë nga punonjësit e administratës.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *