Home / Lajme / Maqedoni / Thaçi takoi Berat Jakupin – 2 herë Kampion Evropian në karate

Thaçi takoi Berat Jakupin – 2 herë Kampion Evropian në karate

27 dhjetor
Kryetari i PDSH-së z. Thaçi ndër të tjera theksoi se kualitetet e këtilla shqiptare si lider i një partie dhe si parti do të mundohet që ti ndihmojë dhe ata të shkojnë përpara.

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi takoi Berat Jakupin i cili është shpallur 2 herë Kampion Evropian dhe 3 herë Kampion Ballkanik në karate.

Berat Jakupi u shpreh se disa herë ka kërkuar ndihmë nga Agjencioni për Rini dhe Sport, por çdo herë përgjigjet kanë qenë të njëjta, duke e anashkaluar atë.

Kryetari i PDSH-së z. Thaçi ndër të tjera theksoi se kualitetet e këtilla shqiptare si lider i një partie dhe si parti do të mundohet që ti ndihmojë dhe ata të shkojnë përpara.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *