Home / Sport / Zidanët e vegjël po rriten, Reali i pret

Zidanët e vegjël po rriten, Reali i pret

Familja Zidan nuk rresht së prodhuari talente. Në gjurmët e babait Zinedin po ecin edhe dy djemtë, Enzo dhe Luka.

Pas Enzos, tashmë i njohur pothuajse nga të gjithë dhe pabesueshmërisht i ngjashëm me të atin në mënyrën e të luajturit, edhe Luka, djali i dytë i kampionit francez, gjen një hapësirë të vogël në albumin e albumin e magjive të familjes.

Më i vogli i Zidanëve, portier i të rinjve të Realit të Madridit, i dha shokëve të vet kualifikimin në gjysmëfinalet e turneut të XXV-të Ndërkombëtar BBVA, duke pritur penalltinë vendimtare kundër Borusia Dortmundit.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *