Home / Sport / Behrami tranferohet tek Fiorentina

Behrami tranferohet tek Fiorentina

”Fiorentina është e lumtur të zyrtarizojë blerjen e kartonit të Valon Behrami-t prej West Hamit”, mund të lexohej në komunikatë.

Futbollisti zviceran me origjinë kosovare, Valon Behrami, është shndërruar në futbollistin e ri të Fiorentinës, u bë e ditur gjatë pasdites të mërkurë në faqen e internetit të klubit vjollcë.

”Fiorentina është e lumtur të zyrtarizojë blerjen e kartonit të Valon Behrami-t prej West Hamit”, mund të lexohej në komunikatë.

Ndërkohë, përsësi nga lëvizjet e fundit të merkatos, mësohet se italiani Camoranesi ka prishur kontratën me klubun e Shtuttgartit në Gjermani. Qëllimi i tij është që të përfundojë karrierën në Argjentinë.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *