Home / Lajme / Maqedoni / Foshnja e parë në vitin 2011 është vajzë

Foshnja e parë në vitin 2011 është vajzë

1 janar-2011-
Nënën dhe foshnjën sot do ti vizitojë kryebashkiaku i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanov, i cili do t’i shpërblej me 20.000 denarë dhe dhurata tjera.

Foshnja e parë në vitin 2011 është vajzë dhe ka lindur një minutë pas mesnate në Qendrën klinike në Shkup, .
Kjo foshnjë ka lindur shëndosh e mirë, ndërsa nëna e saj quhet, Tanja Shipinkovska.

Nënën dhe foshnjën sot do ti vizitojë kryebashkiaku i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanov, i cili do t’i shpërblej me 20.000 denarë dhe dhurata tjera.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *