Home / Lajme / Maqedoni / Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident

Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident

22 janar-
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit kur makina e tipit “Fiat punto” nga arsye të panjohura deri tani ka fluturuar nga rruga. Në vendin e ngjarjes ka humbur jetën Ile.L, 22 vjeç nga Koçani, ndërsa janë lënduar rëndë dy bashkudhëtarë të tij.

Një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë është epilogu i një fatkeqësie të rëndë komunikacioni që ndodhi mbrëmë aksin rrugor Vinicë-Koçanë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit kur makina e tipit “Fiat punto” nga arsye të panjohura deri tani ka fluturuar nga rruga. Në vendin e ngjarjes ka humbur jetën Ile.L, 22 vjeç nga Koçani, ndërsa janë lënduar rëndë dy bashkudhëtarë të tij.

Të lënduarit janë dërguar për shërim në spitalin e Koçanit, ku më pas janë liruar për shërim shtëpiak. Policia po heton motivet e këtij aksidenti që rezultoi me një viktimë.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *