Home / Lajme / Maqedoni / Kryetari i KSHZ-së Novakovski jep dorëheqje

Kryetari i KSHZ-së Novakovski jep dorëheqje

23 shkurt-
Novakovski ka dhene doreheqje per arsye personale, megjithate thuhet se ai ka qene ne presion nga partia e tij

Kryetari i KSHZ-së Aleksandar Novakovski, ka dhe doreheqje nga ky post.

Ne dorehqjen e tij ai thote se ne KSHZ, i ka kryer te gjitha obligimet dhe komisioni eshte i gatshem per zgjedhje, por autoriteti i tij ka qene i degraduar dhe per kete jep doreheqje.

Jo zyrtarisht, ai ka qene ne presion nga ana e partise se tij qe te terhiqet. Nga KSHZ-ja, thone se doreheqja ka qene akt i tij personal.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *