Home / Lajme / Rajon / Milani, klubi më i trofeshëm në botë

Milani, klubi më i trofeshëm në botë

26 shkurt-
“Kur babai e ka blerë klubin, unë i kam thënë se nëse do të dijë ta menaxhojë atë, atëherë do të bëhet njeriu më i suksesshëm jo vetëm në futboll, por edhe në biznes. Dhe ai këtë e arriti”, theksoi Barbara.

Vajza e Silvio Berlusconit, Barbara Berlusconi, ka deklaruar për mediat italiane se ajo dhe familja e saj janë të përkushtuar që edhe pas 25 vitesh ta bëjnë Milanin të konsiderohet si klubi më të trofeshëm në botë.

“Qëllimi ynë është që të mbesim klubi më i suksesshëm në botë edhe për 25 vitet e ardhshme”.

“Kur babai e ka blerë klubin, unë i kam thënë se nëse do të dijë ta menaxhojë atë, atëherë do të bëhet njeriu më i suksesshëm jo vetëm në futboll, por edhe në biznes. Dhe ai këtë e arriti”, theksoi Barbara.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *