Home / Sport / Arsenali e nxjerr në shitje, Fabregas kërkohet nga Inter, Çelsi, e M.United

Arsenali e nxjerr në shitje, Fabregas kërkohet nga Inter, Çelsi, e M.United

Drejtuesit e Arsenalit janë shprehur të gatshëm të shesin yllin spanjoll Cesk Fabregas.

“Topçinjtë” janë duke e shqyrtuar mundësinë që në fund të këtij edicioni ta shesin spanjollin. Raportohet se skuadra nga “Emirates”, kërkon 50 milionë euro për Fabregasin.
Spanjolli ka kohë që është i lidhur me një transferim në ekipin e Barcelonës, por interesim për Fabregasin kanë shprehur edhe Inter, Çelsi dhe Mançester United.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *