Home / Lajme / Maqedoni / Bastisje dhe arrestime në Xhepçishtë të Tetovës

Bastisje dhe arrestime në Xhepçishtë të Tetovës

4 mars-
Një banorë i fshatit ka informuar për agjencinë e lajmeve INA se operacioni është zhvilluar në disa shtëpi, ndërsa janë ndaluar edhe disa anëtarë të familjeve.

Njësitet speciale policore sot në një operacion në fshatin Xhepçishtë të Tetovës në kërkim të armëve kanë arrestuar disa persona.

Një banorë i fshatit ka informuar për agjencinë e lajmeve INA se operacioni është zhvilluar në disa shtëpi, ndërsa janë ndaluar edhe disa anëtarë të familjeve.

Jozyrtarisht bëhet e ditur se njësitet policore kanë kërkuar armë dhe janë bastisur dhjetëra lokacione dhe objekte.

MPB pritet që gjatë ditës të jap hollësi lidhur me këtë operacion të ndërmarrë në këtë fshat të rajonit të Tetovës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *