Home / Sport / Guardiola në spital !

Guardiola në spital !

Trajneri i Barcelonës Pep Guardiola është dërguar në spital këtë mengjes pasi që kishte disa dhimbje në shpin.

Guardiola e pësoi këtë lëndim disa jav me parë, por ditëve të fundit i është përkeqsuar gjendja, por pavarsisht asaj ai e udhëhoqi skuadrën kundër Valencias dhe kjo duket se ja ka përkeqsuar gjendjen.
Barcelona akoma nuk ka dhën ndonjë deklarat mbi gjendjen e trajnerit pritet që ta bëjn më von gjat ditës

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *