Home / Lajme / Maqedoni / Plaçkitet poliklinika e ‘Bit pazarit’

Plaçkitet poliklinika e ‘Bit pazarit’

18 prill-Kryerësi me dhunë ka hapur derën dhe ka hyrë brenda në Poliklinikë. Nga njëra hapësirë ai ka marrë pesë kompjuterë të kompletuar, tre shtëpiza, katër monitorë dhe dy tastatura

-Një kryerës i panjohur mëngjesin e sotëm mes orës 2 dhe 5 e 45 minuta ka kryer plaçkitje në poliklinikën “Bit pazar”.

Sipas informacionit të MPB-së Shkup, kryerësi me dhunë ka hapur derën dhe ka hyrë brenda në Poliklinikë dhe nga njëra hapësirë ka marrë pesë kompjuterë të kompletuar, tre shtëpiza, katër monitorë dhe dy tastatura.

Policia ka kryer ekspertizë në vendngjarje dhe është në kërkim të kryerësit.

Gjithashtu lexo

Rikthimi i madh i PDSH dhe Menduh Thaçit – (FOTO)

Paralajmërimi për hyrjen Partinë Demokratike Shqiptare të Menduh Thaçit në Qeveri të Maqedonisë ka shkaktuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *