Home / Lajme / Botë / A u tradhtua Osama nga njëra prej grave të tij?

A u tradhtua Osama nga njëra prej grave të tij?

3 maj-Pak përpara vrasjes, një grua e tij e identifikoi, shkruan gazeta. Po ashtu eshte bere e ditur se Bin Laden eshte qelluar me plumb ne syrin e majte.

Pentagoni ka deklaruar se një nga gratë e Bin Laden e ka identifikuar atë me emër. Ndërkohë, dy nga gratë e tij dhe katër fëmijët, janë arrestuar pas aksionit të njësitit special amerikan. Bin Laden njihej për faktin se kishte shumë gra.
Por mediat tani ngrenë dyshimet se një nga gratë e Bin Laden e ka tradhtuar atë. Gazeta gjermane Bild pyet se si ka mundësi që ushtarët speciale e identifikuan aq shpejt Osama Bin Laden.
Pak përpara vrasjes, një grua e tij e identifikoi, shkruan gazeta. Po ashtu eshte bere e ditur se Bin Laden eshte qelluar me plumb ne syrin e majte.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *