Home / Lajme / Rajon / Me këpucë të grisura në mbledhjen e FMN-së

Me këpucë të grisura në mbledhjen e FMN-së

10 maj-Një imazh që natyrisht ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve. Me gjithë atë rrogë që Franks merr, është e çuditshme se si nuk ka blerë një palë këpucë të reja. Ndoshta nuk ka gjetur kohën duhur!

Kreu i Fondit Monetar Ndërkombëtar në Rumani, Jeffrey Franks, është vënë në një situatë të sikletshme për shkak të këpucëve të tij.
Gjatë një mbledhje të zhvilluar nga FMN, Franks ka zbuluar pa dashje këpucët e tij, të cilat kanë qenë të grisura dhe me vrima nga poshtë. Një imazh që natyrisht ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve.
Me gjithë atë rrogë që Franks merr, është e çuditshme se si nuk ka blerë një palë këpucë të reja. Ndoshta nuk ka gjetur kohën duhur!

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *