Home / Lajme / Maqedoni / Nesër takim Ahmeti-Thaçi

Nesër takim Ahmeti-Thaçi

3 maj-Siç informon Ambasada e Shqipërisë në Shkup , takimi në Hotelin Stone Bridge në Shkup do të zhvillohet në prani të Ambasadorit të SHBA-së, Reeker, Ambasadorit të BE-së, Sorensen dhe Ambasadorit të Shqipërisë, Çejku

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti dhe lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi nesër do të zhvillojnë takim në Hotelin Stone Bridge në Shkup.

Siç informon Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Shkup përmes një njoftimi për media, takimi do të zhvillohet në prani të Ambasadorit të SHBA-së, Shkëlqesisë së Tij Philip T. Reeker, Ambasadorit të BE-së, Shkëlqesisë së Tij, Peter Sorensen dhe Ambasadorit të Shqipërisë, Sh.T, Arben Çejku

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *