Home / Lajme / Maqedoni / Treni godet për vdekje një tetovar

Treni godet për vdekje një tetovar

4 maj-ë afërsi të stacionit hekurudhor në Tetovë, ka goditur Ismail.D 57 vjeçar, nga Tetova, I cili nga plagët e marra ka ndruar jetë në vendngjarje.

Sot rreth orës 13, 30 minuta, treni me numër 6903, I cili ka lëvizur në relacionin Kërçovë Shkup, në afërsi të stacionit hekurudhor në Tetovë, ka goditur Ismail.D 57 vjeçar, nga Tetova, I cili nga plagët e marra ka ndruar jetë në vendngjarje.

Ekipe të SPB-së së Tetovë, gjykatësit hetues dhe prokurorit publik kanë dalur në vendngjarje dhe kanë bërë hetime ndërsa trupi I pajetë I është dhënë familjes për varrim.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *