Home / Sport / Cana therret Lazio: Serie A me terheq

Cana therret Lazio: Serie A me terheq

Refuzimi i portierit te Lazio, Muslera, per te luajtur te Galatasaray, po rrezikon transferimin e Canes ne Itali.

“Eshte nje situate shume e veshtire, te Galatasaray gjendem shume mire, por Serie A eshte terheqese. Eshte mundesia qe te luaj me Lazio ne Itali dhe ne Europe, gjithçka eshte e mundur”. Eshte kjo deklarata e Lorik Canes te cituar nga “Corriere dello Sport”.

Mesfushori kosovar i Kombetares shqiptare ka folur qarte per te ardhmen e tij, por refuzimi i portierit uruguaian te Lazio, Muslera, per te mos firmosur nje kontrate me shume se nje vit me Galatasaray i ka prishur te gjitha planet, madje ka rrezikuar se tepërmi kalimin e Canes ne Itali.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *