Home / Sport / Gjyshi vret babain e Savo Milosevic

Gjyshi vret babain e Savo Milosevic

Mbyllet nje tragjedi nje grindje e shpërthyer ne shtepine e Savo Milosevic.

Babai i ish-sulmuesit te Parma u vra me arme zjarri nga gjyshi, pas nje sherri te shpërthyer ne banesen e familjes ne Glavicece, 200 km ne lindje te Sarajeves.

“Kursejeni familjen time dhe i jepni kohen te perballoje tragjedine”, – deklaroi Savo per gazeten lokale Tanjug.

Savo Milosevic ka qene nje lojtar i Kombetares serbe, dhe ne karrieren e tij ka luajtur me Partizan Beograd, Parma, Saragoza dhe Aston Villa, përpara se tërhiqej ne vitin 2008.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *