Home / Sport / Messi përfshihet në një skandal

Messi përfshihet në një skandal

Messi së bashku me vëllezërit Milito kanë qenë protagonistët e një mbrëmjeje ku ka sunduar seksi dhe alkoli.

Një skandal rrezikon të trondisë kampionin e Barcelonës Leo Messi. Sipas të përditshmes argjentinase, “Libre” fituesi i topit të artë së bashku me vëllezërit Milito edhe këta lojtarë të kombëtares argjentinase kanë qenë protagonistët e një mbrëmjeje ku ka sunduar seksi dhe alkoli.

Sipas kësaj gazete, festa është zhvilluar në apartamentin e Messit që është në zonën vip të kryeqytetit argjentinas.

Lajmi bazohet në thëniet e modeles argjentinase Xoana González, e cila ka qenë prezente në këtë mbrëmje.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *