Home / Lajme / Maqedoni / Shqiptari ‘dhunon’ norvegjezen e mitur

Shqiptari ‘dhunon’ norvegjezen e mitur

26 qershor-Paraburgimi i është caktuar që të mos ikë. Sipas rrëfimit të norvegjezes, ai fillimisht i kishte blerë një akullore, dhe pastaj e ka detyruar për seks oral, në një vend të errët, transmeton indeksonline.

Një 22 vjeçar, shqiptar nga Maqedonia ka përfunduar në burg gjatë pushimeve të tij verore në Kroaci. Ai dyshohet të ketë dhunuar një norvegjeze 16-vjeçare në Makarska.

Paraburgimi i është caktuar që të mos ikë. Sipas rrëfimit të norvegjezes, ai fillimisht i kishte blerë një akullore, dhe pastaj e ka detyruar për seks oral, në një vend të errët, transmeton indeksonline.

Norvegjezja që gjendej në pushim me gjyshen e ka lajmëruar menjëherë policinë. I dyshuari ka mohuar akuzat dhe ka thënë se fillimisht ata janë puthur e më pas kanë kaluar “në atë punë”.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *