Home / Lajme / Botë / Doktori i Berluskonit: Ai bën seks pesë herë në ditë

Doktori i Berluskonit: Ai bën seks pesë herë në ditë

1 korrik-Dokumentet u bënë publike në gjykatë në po të njëjtën ditë kur doktori personal i Berluskonit, tha se 74 vjeçari kishte fuqinë seksuale të një personi 15 vjet më të ri dhe mund të bënte seks pesë herë në ditë pa asnjë problem. Prokurorët thanë në seancë se shtëpia e Berluskonit ishte një bordello.

Një gjykatë në Itali tw enjten dëgjoi se si një kërcimtare belly dancer dhe një këshilltare rajonale, e kishin argëtuar kryeministrin italian duke bërë para tij puthje lesbike.
Bëhet fjalë për Karima El Mahrug, e njohur si Ruby, dhe Nicole Minetti, e cila u kthye nga një higjieniste dentare në politikane.
Dokumentet u bënë publike në gjykatë në po të njëjtën ditë kur doktori personal i Berluskonit, tha se 74 vjeçari kishte fuqinë seksuale të një personi 15 vjet më të ri dhe mund të bënte seks pesë herë në ditë pa asnjë problem. Prokurorët thanë në seancë se shtëpia e Berluskonit ishte një bordello.

Gjithashtu lexo

Ankara: Gjermania nuk mund ta diktojë politikën e BE-së

Ministri turk i Bashkimit Evropian Jomer Çelik citoi se deklarata e kancelares Angela Merkel për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *