Home / Sport / Ersen Sali mbrojtës i Shkëndijës???

Ersen Sali mbrojtës i Shkëndijës???

Sigurisht bëhet fjalë për ndonjë gabim, dhe Sali do të jetë futbollisti nga i cili do të priten gola në rrjetë të Partizanit.

Në faqen zyrtare të UEFA-së është publikuar fondi i futbollistëve në të cilët Shkëndija do të llogarisë në Ligën e Kampionëve, ndërsa është interesant fakti se sulmuesi Ersen Sali figuron si mbrojtës. Sigurisht bëhet fjalë për ndonjë gabim, dhe Sali do të jetë futbollisti nga i cili do të priten gola në rrjetë të Partizanit. Kështu Shkëndija në ndeshjet kundër Partizanit do të llogarisë në këto futbollistë:

Portierë: 1 Hadis Velii, 12 Suat Zendeli, 26 Suad Mehmedi.

Mbrojtës: 6 Ardian Cuculi, 8 Marjan Bilbilovski, 11 Ersen Sali (kuptohet në sulm), 12 Nazir Azizi, 17 Ilir Elmazovski, 18 Nenad Mishkovski, 21 Vladimir Nikitoviç, 23 Sedat Berisha.

Mesfushorë: 3 Abdulla Xhelil, 4 Nebi Mustafi, 5 Mexhit Neziri, 7 Elmedin Rexhepi, 14 Mirosllav Jovanovski, 15 Gjelbrim Taipi, 16 Jasir Selmani, 20 Izair Emini, 22 Muhemed Huseini, 25 Besar Karimani.

Sulmuesi: 9 Genc Iseni, 10 Ferhan Hasani, 19 Valmir Nafiu, 24 Eshtref Dehari.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *