Home / Lajme / Rajon / Eliza Dushku javën e ardhshme arrin në Kosovë

Eliza Dushku javën e ardhshme arrin në Kosovë

4 gusht-Ende nuk është e qartë nëse vizita e saj do të jetë për ndonjë punë, apo thjesht për ta kujtuar atdheun e të parëve.

Aktorja e famshme shqiptare e Holivudit, Eliza Dushku do ta mbajë fjalën dhe do të vijë në Kosovë dhe në Shqipëri. Eliza ka njoftuar fansat e saj në rrjetin shoqëror Tuiter se do të jetë në Shqipëri dhe në Kosovë gjatë javës së ardhshme.

Ende nuk është e qartë nëse vizita e saj do të jetë për ndonjë punë, apo thjesht për ta kujtuar atdheun e të parëve.

Eliza, e cila ka lindur në SHBA dhe nuk e di gjuhën shqipe, njihet për përmendjen e shpeshtë të faktit se në venat e saj rrjedh gjak shqiptari.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *