Home / Lajme / Maqedoni / Grabiten stoli ari me vlerë prej 15 mijë eurove

Grabiten stoli ari me vlerë prej 15 mijë eurove

16 gusht-Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në shtëpinë e L.Xh, 35 vjeç në rrugën “179”, me ç`rast grabitësi duke shfrytëzuar mungesën e pronarëve të shtëpisë ka hyrë në ambientet e brendshme të shtëpisë dhe ka kryer grabitjen.

Një grabitës ka grabitur stoli ari me vlerë prej 15 mijë eurove në një shtëpi në Tetovë.

Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në shtëpinë e L.Xh, 35 vjeç në rrugën “179”, me ç`rast grabitësi duke shfrytëzuar mungesën e pronarëve të shtëpisë ka hyrë në ambientet e brendshme të shtëpisë dhe ka kryer grabitjen.

Nga vlerësimi i bërë më pas, pronari ka theksuar se i mungojnë stolitë e arit me një vlerë prej 15 mijë euro. Policia e Tetovës ka ndërmarrë të gjitha masat për kapjen e autorit të grabitjes. Së fundi në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit janë shtuar grabitjet, me ç`rast grabitësit si cak kanë stolitë e ari

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *