Home / Lajme / Botë / Mbytet 22-vjeçari shqiptar

Mbytet 22-vjeçari shqiptar

`3 gusht-Pas alarmimit nga të afërmit, forcat e shpëtimit fillojnë të gjurmojnë zhdukjen e tij. Pas një ore, trupi i pajetë gjendet rreth 25 metra larg bregut të detit, i cili nuk ka qenë edhe aq i tërbuar. G

Gjatë fundjavës, në Tirrenia të Italisë, në një plazh publik është mbytur një shqiptar 22-vjeçar. I riu ka qenë duke luajtur në ujë rreth orës 16.30, së bashku me të vëllain dhe me disa shokë të tjerë, kur papritmas ai humbë nga sipërfaqja e ujit.

Pas alarmimit nga të afërmit, forcat e shpëtimit fillojnë të gjurmojnë zhdukjen e tij. Pas një ore, trupi i pajetë gjendet rreth 25 metra larg bregut të detit, i cili nuk ka qenë edhe aq i tërbuar. Gjatë aksionit, për kërkimin e shqiptarit kanë ndihmuar edhe dhjetëra vullnetarë, shkruan „Suedtirol news“, transmeton albinfo

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *