Home / Lajme / Rajon / Mihrija do të këndojë në Antalia

Mihrija do të këndojë në Antalia

4 gusht-Këngëtarja do të këndojë në një kompleks turistik me pushues të huaj dhe shqiptarë, të cilët do të dëgjojnë muzikën e çiftit.

Mihrije Braha së shpejti do të merr rrugë për në Antalia së bashku mu burrin e saj Naim Abazin, por jo (vetëm) për pushime.

Këngëtarja do të këndojë në një kompleks turistik me pushues të huaj dhe shqiptarë, të cilët do të dëgjojnë muzikën e çiftit.

Gjatë një prononcimi për “Kosova Sot”, Mihrija ka thënë se me këtë rast ata do të synojnë ta promovojnë edhe muzikën e bukur shqiptare para publikut të huaj

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *