Home / Lajme / Rajon / Vesa e kënaqur me këngën e re

Vesa e kënaqur me këngën e re

5 gusht-“Këtë verë lansova këngën “Ti po don” për të cilën jam shumë e kënaqur dhe me sa jam e informuar vazhdon të mbetet në maje të klasifikimeve të muzikës tonë këtë verë. Por nuk jam ndalur me kaq, sepse në të njëjtën kohë e kam shijuar suksesin e këngës duke performuar nëpër koncerte të ndryshme verore”, ka thënë Vesa.

Vesa Luma, e cila së fundmi realizoi këngën “Ti po don”, të punuar nga kompozitori Flori Mumajesi, gjatë një interviste për mediat ka treguar se është shumë e kënaqur me këtë këngë dhe është duke e shijuar suksesin e kësaj kënge.

“Këtë verë lansova këngën “Ti po don” për të cilën jam shumë e kënaqur dhe me sa jam e informuar vazhdon të mbetet në maje të klasifikimeve të muzikës tonë këtë verë. Por nuk jam ndalur me kaq, sepse në të njëjtën kohë e kam shijuar suksesin e këngës duke performuar nëpër koncerte të ndryshme verore”, ka thënë Vesa.

Përkundër projekteve të shumta, Vesa ka ndarë kohë edhe për pushimet e saj, ani pse ende nuk ka vendosur se ku do t’i kaloj ato.

“Për pushime s’kam vendosur, por sigurisht do të jem diku kah fundi i gushtit, sepse sidomos pas periudhës “Dancing witth the Stars”, pas gjithë atij angazhimi, pas lansimit të klipit e koncerteve kam shumë nevojë për një akumulim të energjisë që të vazhdoj të punoj dhe të mos ndalem”, ka përfunduar vesa.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *