Home / Lajme / Maqedoni / Edhe një e plagosur në incidentin në Reçicë të Madhe

Edhe një e plagosur në incidentin në Reçicë të Madhe

Tetovë, 3 tetor-Sot rreth orës 10.00, në spitalin klinik të Tetovës, është sjellur 80 vjeçarja (GJ.I), nga fshati Reçicë e madhe, me plagë në pjesën e parme të stomakut, njofton Policia e Tetovës.

Sot rreth orës 10.00, në spitalin klinik të Tetovës, është sjellur 80 vjeçarja (GJ.I), nga fshati Reçicë e madhe, me plagë në pjesën e parme të stomakut, njofton Policia e Tetovës.

“Plagën, ajo me siguri e ka marrë natën kur edhe ndodhi vrasja e dyfishtë në shtëpinë e vëllezërve Ismaili, por për shkak të ngjarjeve tragjike, supozohet se ajo nuk I ka kushtuar shumë rëndësi lëndimit.

Me kalimin e kohës sipas mendimit të mjekëve e vjetër 3, 4 ditë, në mënyrë shtesë është komplikuar, pas çka ka qenë e nevojshme ndihma mjekësore”, thuhet në një njoftim të lëshuar nga Policia e Tetovës.
Policia ka bërë të ditur se do të ftojë në bisedë GJ.I, nënë e dy vëllezërve të vdekur, pasi që të shërhohet nga lëndimi, pas çka do të dihet se kur, si dhe me çka është lënduar.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *