Home / Lajme / Maqedoni / Fazliu në vend të Belës

Fazliu në vend të Belës

27 tetor-Kryesia qendrore e kësaj partie sot deputetin Fazliu e ka caktuar në vend të Valon Belës.

Bekim Fazliu do të jetë nënkryetari i ri i Partisë Demokratike Shqiptare. Kryesia qendrore e kësaj partie sot deputetin Fazliu e ka caktuar në vend të Valon Belës. Nga PDSH-ja thonë se Bela kohë më parë ishte përjashtuar nga radhët e partisë.
Ndryshe, PDSH në mbledhjen e sotme të Kryesisë qendrore ka caktuar edhe Komisionin për analizimin dhe hartimin e raportit për punën 100 ditëshe të Qeverisë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *