Home / Sport / Jemi kthyer më të fortë se kurrë

Jemi kthyer më të fortë se kurrë

“Fitorja e arritur kundër Bate Borisovit tregon se ne jemi më të fortë se kurrë dhe tashmë jemi rikthyer në formën më të mirë”, shprehet Ibrahimoviç.

Sulmuesi suedez i Milanit, Zlatan Ibrahimovic menjëherë ka dhënë një deklaratë pas fitores së klubit të tij kundër Bate Borisov duke thënë se ai nuk është lodhur fare nga futbollit.

“Kjo fitore na jep neve një besim të mirë për të ardhmen. Ne krijuam raste të mira në këtë takim”.

“Fitorja e arritur kundër Bate Borisovit tregon se ne jemi më të fortë se kurrë dhe tashmë jemi rikthyer në formën më të mirë”.

Më pas Ibrahimovic ka mohuar gjithçka se është lodhur nga futbolli duke thënë se kjo është thjesht një spekulim asgjë tjetër.

“Unë kurrë nuk kam thënë se jam lodhur nga futbollit. Ai që shkroi këtë gjë me siguri që nuk e kupton shumë mirë gjuhën time”, tha Ibrahimovic pas ndeshjes.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *