Home / Lajme / Maqedoni / Kryetari i PDSH-së në takim me familjen Haradinaj

Kryetari i PDSH-së në takim me familjen Haradinaj

27 tetor-Poashtu kryetari I PDSH-së ka realizuar edhe një takim privat me Anëtarin e Këshillit të Përgjithshëm të AAK-së, Daut Haradinaj. Situata aktuale politike në Kosovë, Maqedoni dhe në rajon kanë qenë në fokus të bisedimeve.

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi të mërkurën ka qëndruar për vizitë në Kosovë, me ç`rast në kullat e Haradinajve në Gllogjan është pritur nga ana e babait të Ramush Haradinajt, Ilmi Haradinaj.

Poashtu kryetari I PDSH-së ka realizuar edhe një takim privat me Anëtarin e Këshillit të Përgjithshëm të AAK-së, Daut Haradinaj. Situata aktuale politike në Kosovë, Maqedoni dhe në rajon kanë qenë në fokus të bisedimeve.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *