Home / Lajme / Botë / Pse s’martohet Eneda Tarifaj?

Pse s’martohet Eneda Tarifaj?

10 tetor-Por bisedat në lidhje me jetën e Enedës janë thelluar dhe më tej, ndërsa në një moment Ledio Lako, në rolin e Ramadanit, e ka pyetur se pse nuk martohet. Ajo me shaka iu përgjigj se thjesht nuk ka pasur kohë, duke lënë të kuptohet se e ka një lidhje të gjatë me djalin me të cilin bashkëjeton. Edhe pse shumë rrallë ka folur në media për historinë e saj, këngëtarja ka një lidhje 15-vjeçare me kompozitorin Erion Zaloshnja, me të cilin tashmë bashkëjeton

Në këtë herë të dytë të saj si moderatore e spektaklit të humorit “Portokalli” në “Top Channel”, Eneda Tarifa ka eksperimentuar me veshjen, duke u shfaqur në skenë me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë të zezë. Po të njëjtin kostum ka mbajtur të veshur gjatë gjithë mbrëmjes edhe partneri i saj në këtë shou, Salsano Arapi, i cili ka bërë shaka në lidhje me thashethemet se Eneda nuk do të ishte sërish në pozicionin e prezantueses, shkruan Panorama plus.

Por bisedat në lidhje me jetën e Enedës janë thelluar dhe më tej, ndërsa në një moment Ledio Lako, në rolin e Ramadanit, e ka pyetur se pse nuk martohet. Ajo me shaka iu përgjigj se thjesht nuk ka pasur kohë, duke lënë të kuptohet se e ka një lidhje të gjatë me djalin me të cilin bashkëjeton. Edhe pse shumë rrallë ka folur në media për historinë e saj, këngëtarja ka një lidhje 15-vjeçare me kompozitorin Erion Zaloshnja, me të cilin tashmë bashkëjeton

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *