Home / Sport / Reali, ofertë për Ibrahimoviçin

Reali, ofertë për Ibrahimoviçin

Real Madrid është duke shqyrtuar mundësinë e paraqitjes së një oferte për sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimoviç ka njoftuar e përditshmja sportive italiane Corriere dello Sport, të dielën.

Reprezentuesi suedez kaloi sezonin 2008-09 me trajnerin e tanishëm të Realit, Jose Mourinho në Inter, para se të provojë fatin e tij në Spanjë te Barcelona.

Mourinho gjithmonë e ka konsideruar Ibrahimoviçin si njërin prej sulmuesve më të mirë në botë dhe spekulohet se synon të ribashkohet me të në Santiago Bernabeu.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *