Home / Lajme / Maqedoni / Tërmet me një intesitet prej katër ballë është ndjerë në mëngjes në Manastir dhe rrethinë

Tërmet me një intesitet prej katër ballë është ndjerë në mëngjes në Manastir dhe rrethinë

24 tetor-Sipas Observatorit sizmilogjik pranë Fakultetit matematiko-natyror në Shkup, tërmeti ka ndodhur në orën 8 e 49 minuta, ndërsa është ndjerë në Manastir dhe rrethinë

Tërmeti me një intesitet prej katër ballëve sipas Shkallës makrosizmike evropiane 1998 është regjistruar sot 120 kilometra në jug të Shkupit, në epiqendër të rajonit të Manastirit.

Sipas Observatorit sizmilogjik pranë Fakultetit matematiko-natyror në Shkup, tërmeti ka ndodhur në orën 8 e 49 minuta, ndërsa është ndjerë në Manastir dhe rrethinë

Gjithashtu lexo

BESA me Çupin dhe LR-PDSH me Agollin do të garojnë në Dibër

Partitë politike bashkë me degët komunale po i bëjnë përgatitjet e fundit para zgjedhjeve lokale, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *