Home / Lajme / Maqedoni / Vetvritet ish-drejtori i burgut ‘Idrizovë’

Vetvritet ish-drejtori i burgut ‘Idrizovë’

14 tetor-Ristov është qëlluar me pistoletë në kokë në shtëpinë e tij, prej ku është transferuar në Qendrën Urgjente ku ka ndërruar jetë. Rastin në polici e ka paraqitur gruaja, e cila e ka pastruar shtëpinë e tij, e cila edhe ka thirrur ndihmë të shpejtë. Tani për tani nuk ka informata për motivet dhe shkaqet për vetëvrasjen

Ish-drejtori i Entit ndëshkues përmisues “Idrizovë”, gjashtëdhjetë e nëntë vjeçari Stojan Ristov, sot ka kryer vetvrasje në shtëpinë e tij.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se vetvrasja ka ndodhur në orën 10:40, në banesë në bulevardin “Kuzman Josifovski Pitu” në lagjen Aerodrom.

Ristov është qëlluar me pistoletë në kokë në shtëpinë e tij, prej ku është transferuar në Qendrën Urgjente ku ka ndërruar jetë. Rastin në polici e ka paraqitur gruaja, e cila e ka pastruar shtëpinë e tij, e cila edhe ka thirrur ndihmë të shpejtë. Tani për tani nuk ka informata për motivet dhe shkaqet për vetëvrasjen

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *