Home / Sport / Barcelona shet David Villan për Garet Bjel?

Barcelona shet David Villan për Garet Bjel?

Mediat spanjolle të premten raportuna se skuadra e Pep Guardiolës, është duke e shqyrtuar mundësinë që ta shes Villën, në mënyrë që me paratë e shitjes se tij të transferojë mesfushorin e Totenhemit, uellsianin Garet Bjel.

Barcelona mund ta shes sulmuesin David Villan. Mediat spanjolle të premten raportuna se skuadra e Pep Guardiolës, është duke e shqyrtuar mundësinë që ta shes Villën, në mënyrë që me paratë e shitjes se tij të transferojë mesfushorin e Totenhemit, uellsianin Garet Bjel.
Skuadra katalanase gjithnjë është duke insistuar që në “Kamp Nou” të sjell uellsianin. Dy skuadrat e mëdha angleze, Çesli dhe Liverpul, raportohet se janë në kontakte të vazhdueshme me ekipin e Barcelonës, për sulmuesin Villa.
Mësohet se sulmuesi spanjoll në afatin e janarit mund të largohet nga kampionët e Spanjës, ndërkohë që në vend të tij mund të vij uellsiani Bjel, i cili admirohet nga trajneri i Barçës, Pep Guardiola.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *