Home / Sport / Kundër Napredokut për fitore

Kundër Napredokut për fitore

‘Dij për faktin se Napredoku është shumë i papërshtatshëm për Shkëndijën në Kërçovë, por ata vazhdimisht luajnë mirë në teren të vet gjatë gjithë kohës. Gjithsesi pres paraqitje të mirë nga ana jonë, angazhim maksimal të të gjithë futbollistëve dhe kuptohet fitore të skuadrës sime’, tha trajneri Nexhat Shabani.

Shkëndija nuk ka kohë për të festuar fitoren ndaj Rabotniçkit, pasi të mërkurën do të kenë transfertë të papërshtatshme në Kërçovë ku do të përballen me Napredokun. ‘Kuqezinjtë’ viteve të fundit nuk arrijnë të fitojnë në këtë teren, por Shabani shpreson se kësaj rradhe do të kthehen me tre pikë. ‘Dij për faktin se Napredoku është shumë i papërshtatshëm për Shkëndijën në Kërçovë, por ata vazhdimisht luajnë mirë në teren të vet gjatë gjithë kohës. Gjithsesi pres paraqitje të mirë nga ana jonë, angazhim maksimal të të gjithë futbollistëve dhe kuptohet fitore të skuadrës sime’, foli me optimizëm trajneri i ‘kuqezinjëve’, Nexhat Shabani.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *